english
Favori Sanatçıları
Tümü
Beğendiği Çalışmalar
Tümü
Beğendiği Yazılar
30.07.2012
Susmam en çok konuşmamdı aslında ,kalbin çatlaması ,hayatımdan çalanların aldıkları ile huzur bulması, bencil benlikler , ve BEN ölmek acıtır mıydı ? peki ozaman hergün ölmek nedendi ? Bir kez acı süreklilikten iyidi .
19.07.2012
Biçim işlevsellikten doğmalıdır.Her güzel her güzel ile güzel olmaz , anlamsız ve gereksiz bir çizgi kalabalıktan başka hiç bir şey değildir . Bunun en güzel örneği doğadadır. Doğayı incelediğimizde görüntü kirliliği yapacak hiç bir Tanrısal tasarıma rastlayamazsınız ve bu doğal güzellikleri derinlemesine irdelediğinizde ise , her güzelliğin altında bir neden olduğunu görürsünüz , herşeyin bir sebebi vardır hiç bir şey sadece görüntü değildir . Örneğin basit bir çiçekte mutlaka karkas yapının mevcut olduğunu ve çiçekteki o güzelliğin bu yapı etrafını sararak oluştuğunu farkederbiliriz.
10.07.2012
"Sanatın amacı nesnelerin dışa dönük görünümlerini değil, onların iç anlamlarını yansıtmaktır."
Aristoteles
10.07.2012
Mimar Tanrının kudretine çıraklık edebilendir...
Üye Profili
Yaşadığı Yer
Kayseri
Sitesi
E-Posta
tubayildizhan@hotmail.com
Tel
Kategori
Tasarım
Üyelik Tarihi
09.07.2012
Hakkında 1985 yılında Nevşehir de doğdu . Henüz küçük bir çocukken resim yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken Yıldızhan, çalışmaları ile ulusal medyada yeraldı. 4 kez il birinciliği ve katılmış olduğu afiş yarışmasında T.B.M.M den başarı belgesi kazandı.2004 yılında Çukurova üniversitesi , İç mimarlık bölümünü kazanarak mimarlık mesleğine ilk adımını atan Yıldızhan, kazanmış olduğu bölümden 2008 yılında bölüm birincisi olarak mezun oldu.
Arkadaşları