english

Akmerkez Sergi Salonu
T [0212] 282 0170
F [0212] 282 0165

www.akmerkez.com.tr
Nispetiye Cad. Etiler 34337 Beşiktaş, İSTANBUL
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati: Her gün 10.00 - 22.00

Dünyanın en iyi alışveriş merkezleri seçilen ve 1993 yılında hizmete giren Akmerkez kompleksi, alışveriş merkezi, ofis kuleleri ve rezidans binasından oluşuyor.

Akmerkez Akkök, Tekfen ve İstikbal gibi alanlarında lider isimlerin İstanbul'a kazandırdığı bir yaşam alanıdır. Çağdaş bakış açısının şekillendirdiği mimarisi ve işletme anlayışıyla 1993 yılından beri şehrin en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Etiler'de, sosyal hayata yeni değerler katmaya devam etmektedir. 14 ve 17 katlı ofis bölümleri iş hayatına farklı bir anlayış getirirken, 23 katlı Akmerkez Residence, konforu temsil eden bir yerleşim imkânı sunar. Toplam 180 bin m2'lik alan üzerine kurulu merkez, 1.500 araç kapasiteli kapalı otoparkı, akıllı bina otomasyonu, 400 kişilik seçilmiş yönetim, temizlik ve güvenlik personeliyle sınırları geleceğe uzanan bir hizmet sunumunu benimser.

Zamanı, hayata sürekli değer katacak şekilde yaşatan alışveriş merkezi olarak markalaşan Akmerkez, her gün saat 10:00-22:00 arasında günlük hayatınız için moda, eğlence, sosyal sorumluluk güzel yemek ve dinlenme molaları sunarak özgür, keyifli ve değerli zaman yaratmaya devam ediyor.

"Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi" olması için tasarlanan Akmerkez; 1995 yılında Uluslararası Alışveriş Konseyi (ICSC) tarafından Avrupa'nın, 1996'da ise "Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi" seçildi. Bu dalda verilen en büyük ödül olan "ICSC International Design and Development"ın sahibi olarak kategorisinde bu ödüllerin ikisine birden dünyada ilk kez sahip olup, marka olarak verdiği sözlerin arkasında durduğunu ve hayallerinin gerçekleştiğini misafirlerine ve Türkiye'ye defalarca kanıtladı. Ayda yaklaşık 1,5 milyon ziyaretçi sayısı ve dünya ortalamasının üzerine çıkan 3,5 saatlik ziyaret zamanı, Akmerkez'i dünya standartlarındaki markalar listesinin ilk sıralarına yerleştirdiği gibi, açıldığı günden bu yana sürdürdüğü üstün nitelikli hizmet anlayışı ve sunduğu yenilikler listesindeki yerini sarsılmadan korumasını sağlıyor.

Geleceğe yatırım yapmayı, değerleri yaşatmayı ve yeni değerler yaratmayı ilke olarak benimsemiş Akmerkez, bugün de uluslararası üne ve ödüllere sahip "Concept i- Design" tasarım firması ile birlikte günün trend çizgilerini, son teknolojik gelişmeleri, ziyaretçilerin alışık oldukları "Akmerkez Yaşamı"nı kesintiye uğratmadan 25 milyon dolarlık bir yatırımla baştan sona yenileniyor.