english

Doğanlar Sanat Galerisi
T (0342) 323 2313
F (0342) 324 8141

info@doganlarsanatgalerisi.com
www.doganlarsanatgalerisi.com
Sani Konukoğlu Blv. Nu:28 Kat:4 Şehitkamil, GAZİANTEP
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati:

Doğanlar Otomotiv A.Ş.Tarafından Gaziantep’te kurulan ve 11.000 m2’lik kapalı alanıyla Türkiye’nin en büyük Ford Plazası olma özelliği taşınan 3S plaza, içerisinde bulundurduğu sanat galerisiyle fark yaratıyor.

Ford Plazanın içerisinde yer alan ve Erol Doğaner’in “Hayatın İçinden” adlı fotoğraf sergiyle kapılarını sanatseverlere açan Doğanlar Sanat Galerisi, plazaya gelenlerin yoğun ilgisini görüyor. Isıtma-soğutma, ses düzeni, özel aydınlatma, havalandırma sistemi ve slayt gösterilerinin gerçekleştirilebileceği 33 kişilik toplantı salonu ile sanatseverlerin hizmetine sunulan Doğanlar Sanat Galerisi, sergi etkinliklerinin dışında, konferans, kurs, seminer, ve söyleşi gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Doğanlar Sanat Galerisi’nin hedefi, sergilenecek eserlerin dışında konferans, seminer ve kurs gibi çok sayıda etkinlik düzenleyerek, farklı bir galeri profili ile ülkemize hizmet vermektir. Galeride, amatör ve profesyonel anlamda ressam, fotoğraf sanatçısı, heykeltıraş gibi tüm sanatçılar hiçbir ücret ödemeden çalışma ve eserlerini sanatseverlerle buluşturabilirler. Doğanlar Sanat Galerisi’nin kapıları sadece Gaziantepli sanatseverlere değil, Türkiye’de ki tüm sanatçılara ve sanatseverlere açık olacaktır.