english

Antigone Sanat Evi
T (0312) 241 2475
G 0505 238 2434

savassimitli@hotmail.com
www.antigonesanatevi.com
Konutkent Mh. 42. Cd. Nu:23 Çayyolu, ANKARA (Konutkent Postanesi yolu)
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati: Pazartesi hariç hergün 10.00-18.00

Farklı ortamıyla size ‘’Munch’ın Çığlığı’’nı attıran Antigone Sanat Evi’nin sıcak ortamında kahvenizi yudumlarken; Van Gogh’un ‘’Arles’deki Odası’’nda sanatı konuşacaksınız. Velazquez’in ‘’Nedimeleri’’nin eşliğinde Leonardo Da Vinci’nin ‘’Son Yemeği’’nde birlikte olacaksınız.

Alanında deneyimli hocalarımızın rehberliğinin yanı sıra, hobi grupları için ayrılmış özel çalışma atölyeleri mevcut olup, atölye ortamının profesyonelliği ile evinizin sıcak ortamını bir arada bulabileceğiniz Antigone Sanat Evi tüm sanatseverlere Çayyolu’nda ev sahipliği yapmaktadır.

Antigone Sanat Evi, etkinliklerine 22 Eylül 2006 tarihinde başlamış olup; bir ‘’Butik Sanat Evi’’ tarzında dizayn edilmiştir. Kursiyer grupları hiçbir zaman 6 kişiyi geçmez. Bu durum kursiyere kısa sürede bir öğrenme avantajı sağlar.

Doğru, etkili, kalıcı ve kaliteli bir eğitim nasıl bir toplumun şimdiki ve gelecekteki düzeyini etkiliyorsa; doğru, etkili, kalıcı ve kaliteli bir sanat eğitimi de bir ülkenin şimdiki ve gelecekteki sanat düzeyini etkileyecektir. İşte bu doğrultuda Antigone Sanat Evi çocuklarımızı; bilinmeyenleri bulmaya, yapılmayanı denemeye, farklı materyalleri kullanarak yeni arayışlara teşvik eder.

Antigone Sanat Evi; sanatsal alanda kendilerine yön vermek isteyen gençlerimizin akademik anlamda yapacakları hazırlık çalışmalarına sağlam ve doğru temellerle yön verir.