english

Eve Sanat Galerisi
T (0258) 261 1370

www.evesanatgalerisi.com
Dükkanönü Mah. 1043 Sok. Hasan Güzide Barut Apt. Nu:1/B, Merkez DENİZLİ
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati:

Eve Sanat Galerisi, 2005 Yılında Ressam ve Öğretmen Arife Yılmaz'ın girişimleriyle kurulmuştur. Resim atölyesinde 70 in üzerinde resim tutkunu, sanat ruhlu insanlara kurslar verilmektedir. Çalışmalar küçükler grubu ve büyükler grubu olarak iki ayrı kategoridedir. Ayrıca küçükler grubu, ilköğretim ve çocuk grubu olarak farklı kurs programlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Eve Sanat Galerisinde yapılan çalışmalar yılın belirli zamanlarında sergiler açılarak sanat severlerin beğenisine sunulmaktadır. Denizli'de açılan çeşitli resim yarışmalarına ilköğretim grubu kursiyer öğrencilerinin katılımı teşvik edilmekte, verilen resim eğitimleri sonucunda çalışmalarının ve emeklerinin karşılıklarını öğrencilerimiz kazandıkları ödüllerle pekiştirmektedir

Resim kursları sadece resim yapabilmeyi değil, aynı zamanda öğrencilerin el becerilerini kazanmalarını, muhakemelerinin güçlenmesini sağlamaktadır. Algılarının güçlenmesi ve duygusal zekalarının gelişmesine de büyük katkı sağlamaktadır. 

Eve Sanat Galerisi iyi ve güzel bütün değerleri taşıyan, hayatı ve insanları seven, çalışmayı ve üretmeyi arzulayan sanat ruhlu dostların adresidir. Sağlıkla ve sanatla kalın.