english

Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi
T (0224) 255 4363
F (0224) 255 0108

info@kentmeydani.com
www.kentmeydani.com
Santral Garaj Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nu:64 Osmangazi, BURSA
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati: Her gün 10.00 - 21.00

Bugün dünyada bazı ülkeler var ki tarihleri, tarihi eserleri ve kültürleri kadar; hatta bunlardan daha çok şehirleri ve meydanları ile ünlüdür.   
 
Türkiye’de en kıymetli şehirlerden biridir Bursa. Ve Bursa’da Kent Meydanı AVM aynı özellikler ile karşımıza çıkar. Şimdi Bursa’mızın merkezi Kent Meydanı’nda yaşam var! 
 
Meydan’daki yaşam alanı, yaşayan tek doku; Kent Meydanı AVM!  
 
Küçükçalık İnşaat A.Ş, Sönmez Turizm Emlak A.Ş ve Özipek İnşaat A.Ş’den oluşan ortaklık yapısı ile faaliyete geçen proje, Avrupa standartlarında tasarlanmış olup ödüllü bir mimari proje olarak doğmuştur. Mimari yapısının yanı sıra kurum kişiliği olarak da benzerlerinden ayrılan Kent Meydanı AVM; Bursa’nın tam merkezinde olmanın ve hayatın tam içerisinde yer almanın sorumluluğunu hisseden, hissettiren bir AVM’dir.

Bazen bir buluşma noktası, bazen bir kahve molası, bazen bir sinema keyfi, bazen de  bulunduğu konum itibari ile hemen ulaşabileceğiniz ve bir çırpıda tüm ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabileceğiniz; zamanınıza zaman katan gizli bir yardımcı… Hayatınızı uzatan, stresinizi azaltan, keyfinizi çoğaltan ve daha nice duygulara imza atan bir yaşam alanı. 
  
Kent Meydanı AVM; Bursa’da yükselen bir değer. Bursalıların yükselttiği bir değer.