english

Nesibe Aydın Sanat Akademisi
T +90 [312] 490 9871
F +90 [312] 490 9877

info@nasa.gen.tr
www.nasa.gen.tr
Turan Güneş Blv. Galip Erdem Cad, 608. Sok. Nu:3 Oran ANKARA
http://nesibeaydin.com.tr/sanaltur/sanat
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati: Cumartesi-Pazar:09.00-20.00, Salı-Cuma:09.00-19.00, Pazartesi: Kapalı

Sanatı seven, sanatla yasamayı arzulayan, profesyonel anlamda sanat dünyasının içinde yer almak isteyen herkesi "Nesibe Aydın Sanat Akademisi"ne davet ediyoruz. 360 sanal tur için tıklayın: http://nesibeaydin.com.tr/sanaltur/sanat

KURUMSAL FARK ve FARKINDALIK

Özelde Ankara'nın, genelde Türkiye'nin en saygın ve tanınmış eğitim markalarından olan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları olarak temel hedefimiz, ülkemizin ihtiyaç duyduğu yaratıcı ve yapıcı, özgür ve  özgün düşünen, sanatsal ve bilimsel bakış açısıyla yarınların dünyasını şekillendiren, insanlığın gelişimine katkıda bulunan nitelikli bireyler yetiştirmektir.

Teknoloji ve iletişim çağında olduğumuz günümüzde yarınların gerçek sahibi çocuklarımız için nitelikli eğitime ve biz yetişkinler olarak da sürekli gelişime her zamankinden daha çok ihtiyaç duymaktayız. Bu nedenle Nesibe Aydın Sanat Akademisi olarak her geçen gün programımızı güncellemekte, geleceğin öncü akademik sistemini  yaratmak adına her türlü yenilikçi yaklaşıma önem vermekteyiz.

Geçtiğimiz yıl, başarıyla hayata geçirdiğimiz Bale, Dans, Müzik, Tiyatro ve Resim programlarımızın yanına, çağımızın gerçeği olan dijital alana dair bölümler eklemeyi toplumsal sorumluluğumuzun gereği olarak uygun gördük.

Ayrıca siz değerli üyelerimize tüm dünyada tanınırlığı olan iki diploma programının eğitimlerini sunmak için çok yoğun bir çaba sarf ettik. 2012'den itibaren:

Sofya  Ulusal  Müzik  Akademisi  Bale  Sanatları  Bölümü-Rus  Vaganova  Bale  Eğitim  Sistemi   ve Valley Üniversitesi Müzik Eğitim Sistemi'ni (The Thames Valley University London College of Music) akademimiz programına dahil ederek sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Yaptığımız değişiklik ve yenilikçi girişimler ve üstlenmiş olduğumuz öncü misyon, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adınadır. Gerçek devinimse, siz değerli takipçilerimizin öneri ve katkılarıyla sağlanacaktır. Çünkü: "Sanat eğitimi, Aydın bir bakış ister."

Süleyman Dündar
Akademi Müdürü


ULUSLARARASI SERTİFİKA PROGRAMLARIMIZ

Seviyesi yeterli görülen öğrencilerimiz, uzman hocalarımızın da önerisiyle çeşitli sınavlara girip seviyelerine göre uluslararası geçerliliği olan sertifikaları almaya hak kazanabilirler. Bu sınavlar uzman yabancı hocalar tarafından yılın belirli dönemlerinde yapılır. Sınav yurt içinde olabileceği gibi, yurt dışında da yapılabilir.

Öğrencilerimiz yine uzman hocalarımızın yönlendirmesi ile yurt içi ve yurt dışı yaz kurslarına ve ustalık sınıflarına katılabilirler. Bu sayede sanatlarını geliştirmekle beraber, çeşitli sanatsal ve kültürel organizasyonlara katılabilme şansına sahip olurlar. Bu kurslara katılım tarihleri önceden ilan edilir.


SOFYA ULUSAL MÜZİK AKADEMİSİ BALE SANATLARI BÖLÜMÜ

Ülkemizin üç kıtanın birleştiği noktada bulunuyor oluşu, bizi eğitim sistemimizle birlikte sanatsal ve kültürel varoluşumuzu da çok çeşitli ve hareketli bir zeminde yapılandırma zorunluluğuna itmiştir. Bu durum ülkemizi manevi anlamda çeşitlilik yaratarak zengin kıldığı kadar pek çok anlamda da kavram karmaşasına itmektedir. Nesibe Aydın Sanat Akademisi bu sorunun farkında olarak Ankara’da bale eğitim sistemine kimlik kazandırmak ve ülkemizin ihtiyacına cevap verecek bir kültürün oluşturulmasına yardımcı olmak için Sofya Ulusal Müzik Akademisi, Bale Sanatları Bölümü, Rus Vaganova Bale Eğitim Sistemi’ni Ankaralıların hizmetine sunmaktadır.


THE THAMES VALLEY UNIVERSITY LONDON COLLEGE OF MUSIC

Nesibe Aydın Sanat Akademisi 2012 yılından itibaren uluslararası eğitim platformlarında, kalite kıstasları açısından kendini kanıtlamış, London College of Music'in diploma seviyesi eğitimlerini Ankaralıların hizmetine sunmaktadır. İngiltere Eğitim ve İstihdam Bakanlığı (DFEE) ve uluslararası kurullar tarafından geçerliliği olan bu programla öğrencilerin seçtiği alanlara yönelik her seviyede belgelendirilmesi amaçlanmaktadır.

AKADEMİDEKİ DİĞER DERSLERİMİZ
(BALE - DANS - MÜZİK - TİYATRO - RESİM)

Latin Dansları - Halk Dansları - Drama - Oyunculuk - Diksiyon - Piyano - Gitar - Keman - Viyolonsel (Çello) - Batari - Flüt - Klarnet - Saksofon - Şan - Kulak Eğitimi - Fotoğraf - Kısa Film - Ebru - Desen - Seramik - Heykel - Grafik Tasarım - Photoshop - Animasyon Programları - Pasta Tasarımı - Yemek Sanatı - Temel Sanat Eğitimi - Yoga - Pilates

ETKİNLİKLER

Felsefi söyleşiler, workshoplar, film gösterimleri, sergiler, temsiller, dinletiler, sempozyum, yarışmalar ve daha fazlası Nesibe Aydın Sanat Akademsi'nde sizleri bekliyor.