english

Gebze Center AVM Sergi Alanı
T +90 [262] 641 6799

www.gebzecenter.com.tr
Tatlıkuyu Mah. Güneyyanyol Cad. Gebze KOCAELİ
Galeri Hakkında
Ziyaret Gün ve Saati: Her gün 10.00 - 20.00

Gebze ve çevresinin büyük merakla beklediği Gebze Center, meraklıları ile buluştuğu günden bu yana tüm Gebzelilerin hayatının ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Alışveriş, moda, eğlence ve yeme&içme alanında Gebzelilere yepyeni bir deneyim sunan Gebze Center geniş mağaza ve hizmet yelpazesiyle çekim merkezi olmayı sürdürüyor. 10.500 m2’lik hipermarket, 7600 m2’lik yapı market, 2800 m2’lik elektronik market, 23.100 m2’lik mağaza ve 4.800 m2’lik kafe&restoran alanına sahip olan Gebze Center, 6.200 m2’lik eğlence alanı ile eğlencede sınır tanımıyor.

Her yaştan insanın keyif dolu vakit geçirdiği Gebze Center, klasik erkek ve bayan giyimden, spor ve çocuk giyime, ayakkabı sektöründen kuyum ve aksesuar sektörüne, 5D sinemadan baharatçıya, departman storlardan özel mağazalara kadar geniş bir yelpazede yer alan, sektöründe önde gelen ve uluslararası üne sahip pek çok markayı da kapsayan mağazalar ile Gebze ve çevresine farklı heyecanlar ve renkler getiriyor.

İçinde go-kart, buz pisti, bowling salonu, çocuk eğlence merkezi ve sinema bulunan Gebze Center hayallerdeki eğlenceyi gerçek kılıyor. Artık çocuklar alışveriş süresince sıkılmıyor, anne ve babalar rahat rahat alışverişini yapabiliyor. Gebze Center, çeşitli çocuk oyun alanları ile çocukların da yeni gözde yeri oluyor.

Cinebonus ile sinema keyfi ise Gebze Center’ın Gebze ve Tuzla’dan Hereke’ye kadar çevresine sunduğu en önemli eğlence aktivitelerinden. Türkiye’de bir “marka” haline gelen Cinebonus, Gebze Center‘da sinemaseverleri koltuklarında yerlerini almaya bekliyor.

Gebze Center, alışveriş ve eğlencede olduğu gibi, yeme&içme alanlarıyla da ziyaretçilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Her türlü damak tadına hitap eden kafe-restoranlar, Gebze Center ziyaretçilerine mükemmel bir ziyafet sunuyor.