english
Kazandıran Kravat Tasarım Yarışması
Başlama-Bitiş Tarihi: 01.10.2011 - 31.12.2011
www.kazandirankravat.com

Form 1
Son Yorumlar
Toprak
İlginç ve güzel bir sergi etkiliğine benziyor......
Öne Çıkan Yayınlar
Tarihin Derin Kazısı Olarak Sanat ve Duyarlılığın Kesişen Ufku
Yazar: Erkut Sezgin
Çeviri:
Yayın: Cem Yayınevi
Estetik - Modernizmin Tasfiyesi
Yazar: Ali Artun
Çeviri:
Yayın: İletişim Yayınevi
Yazar: Mehmet Yılmaz
Çeviri:
Yayın: Ütopya Yayınevi
Etkinlik Haberleri
Çeşitli ülkelerden seçilmiş 130 sanatçının katılımıyla Chianciano Sanat
Isparta Valiliği ve Süleyman Demirel Üniversitesinin düzenlediği, 3. Üniversi
“Anne, ben barbar mıyım?” başlığıyla gerçekleştirilecek 13. İstanbul Bienali&r
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Sanat Çalıştayı sona erdi. Te

Dük 50. yılında tarzına en uygun kravat tasarımını yapmanı istiyor!

Oylama sonuçlarına göre oyların aynı olması durumunda yarışmaya ilk katılan yarışmacıya ait tasarım üst sırada yer alacaktır.

Katılımcılara ait tüm tasarımlar 31 Aralık 2011 23:59 tarihinde aldıkları oy sayısına göre sıralanacak ve ilk 5 katılımcı hediye almaya hak kazanacaktır.

Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının özgün olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.


Katılım Koşulları

1. Yarışmaya katılan tasarımcılar birden fazla tasarımla ödül kazanamazlar.
2. Bir katılımcı birden fazla tasarımla ilk beşe girerse, yalnızca en üst sıradaki tasarımı ile ödül kazanabilir.
3. Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının özgün olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılırlar.
4. Tasarımların özgün olmaması durumunda tüm yasal sorumluluk, tasarımı gönderen tasarımcıya aittir. Tasarımı özgün olmayan katılımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.
5. Katılımcılar verdikleri bilgilerin doğruluğunu beyan eder.
6. Yanlış kişisel bilgilerle yarışmaya katılan tasarımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.
7. Hediye kazanan kullanıcılar, hediye teslim alındı formu ile birlikte nüfus cüzdanlarını ibraz edeceklerini kabul etmiş sayılırlar.
8. Aynı T.C Kimlik Numarası ile katılan tasarımcılar arasında yalnızca ilk önce katılan tasarımcı ödül kazanma hakkına sahiptir.
9. Katılımcılar yalnızca “başvuru” sayfasında yer verilen şablonlardan birini, boyutunu değiştirmeden kullanarak yarışmaya katılabilirler. Farklı formatta veya boyutta tasarım gönderen katılımcılar ödül kazanma hakkına sahip değildir.
10. Toplumun ahlak ve değerlerine aykırı, siyasi mesaj veya örgüt propagandası içeren, telif haklarıyla korunan görseller ve yasa dışı herhangi bir konuyu işleyen tasarımlar dikkate alınmayacaktır. Benzer içerikli tasarımların tüm yasal sorumluluğu, tasarımı gönderen kullanıcıya aittir.
11. Katılımcıların yarışma sonuçlarına müdahale etmek amacıyla yapacakları tüm ard niyetli işlemler (Birden fazla kullanıcı yaratarak oy verme, başka bir uygulamanın izinlerini kullandırarak oy verme vb.) tespit edilmesi durumunda yarışmacının katılımının sonlandırılması / diskalifiye edilme ile sonuçlanacaktır. Katılımcılar yapmış oldukları ard niyetli işlemlerin sonuçlarından doğan katılımın sonlandırılması / diskalifiye edilme şartını kabul ederek yarışmaya katılmış sayılırlar.
12. Dük Kravat / Unan Tekstil İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. yarışma koşullarını, tarihleri ve ödülleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Hizmet Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkeleri Kazandirankravat.com‘un gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler Kazandirankravat.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Sitemizde kullanıcı takibi ve aynı reklamların ardarda görülmesinin engellenmesi için Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
Kazandirankravat.com, sitede yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.
Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılacaktır. Bu paylaşım reklam veren kuruluşla yapılan anlaşmalar çerçevesinde gerçekleşecektir.
Sitemizin başvuru formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi) girmelidir.
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız

Yarışma Sonucunun Belirlenmesi

1. Oylama sonuçlarına göre oyların aynı olması durumunda yarışmaya ilk katılan yarışmacıya ait tasarım üst sırada yer alacaktır.
2. Katılımcılara ait tüm tasarımlar 31 Aralık 2011 23:59 tarihinde aldıkları oy sayısına göre sıralanacak ve ilk 5 katılımcı hediye almaya hak kazanacaktır.
3. Yarışmaya katılan tasarımcılar, tasarımlarının özgün olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Henüz yorum yapılmamış.