english
Sigorta Bilinci 1. Kısa Metrajlı (Spot) Film Yarışması
Başlama-Bitiş Tarihi: 29.12.2011 - 01.05.2012
http://www.tsrsb.org.tr
film@tsrsb.org.tr
Yer: İstanbul
Form 1
Son Yorumlar
Toprak
İlginç ve güzel bir sergi etkiliğine benziyor......
Öne Çıkan Yayınlar
Tarihin Derin Kazısı Olarak Sanat ve Duyarlılığın Kesişen Ufku
Yazar: Erkut Sezgin
Çeviri:
Yayın: Cem Yayınevi
Estetik - Modernizmin Tasfiyesi
Yazar: Ali Artun
Çeviri:
Yayın: İletişim Yayınevi
Yazar: Mehmet Yılmaz
Çeviri:
Yayın: Ütopya Yayınevi
Etkinlik Haberleri
Çeşitli ülkelerden seçilmiş 130 sanatçının katılımıyla Chianciano Sanat
Isparta Valiliği ve Süleyman Demirel Üniversitesinin düzenlediği, 3. Üniversi
“Anne, ben barbar mıyım?” başlığıyla gerçekleştirilecek 13. İstanbul Bienali&r
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Sanat Çalıştayı sona erdi. Te

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRSB) “Sigorta Bilinci” temalı 1. Kısa Metrajlı (Spot) film yarışması düzenliyor.

TSRŞB tarafından yapılan açıklamada, sigortacılık mesleği ile sigortacılık hizmetlerinin gelişmesi ve yaygınlaşması, sigorta bilincinin artırılması ve toplumda sigorta algısı yaratmaya yönelik geniş kapsamlı çalışmalar yapıldığı belirtildi. Bu çalışmaları desteklemek amacıyla sigortalı olmanın faydaları ve sigortasız olmanın doğuracağı zararları konu alan 1. Kısa Metrajlı (Spot) Film Yarışmasının ilki 2012 yılında gerçekleştirilecek.

Yarışmanın başvuruları 2 Ocak - 2 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacak ve Jüri değerlendirmesi sonrasında kazananın açıklanacağı ödül töreni ise Sigortacılık Haftası kutlamaları çerçevesinde 2 Haziran 2012 Cumartesi gününe denk getirilecek.

Yarışmanın jüri üyeleri; Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü Uzman Yardımcısı Pınar Kaman, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez, İlancılık Reklam Ajansı Başkanı ve Uluslararası Reklamcılık Derneği Üyesi Yakup Barouh, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Uluslararası Reklamcılık Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Kılıç ile Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği Basın Reklam ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Gamze Diler’den oluşuyor.

Henüz yorum yapılmamış.