english
Markafoni Özel Tişört Tasarım Yarışması (2011)
Başlama-Bitiş Tarihi: 07.10.2011 - 28.10.2011

Son Yorumlar
Toprak
İlginç ve güzel bir sergi etkiliğine benziyor......
Öne Çıkan Yayınlar
Tarihin Derin Kazısı Olarak Sanat ve Duyarlılığın Kesişen Ufku
Yazar: Erkut Sezgin
Çeviri:
Yayın: Cem Yayınevi
Estetik - Modernizmin Tasfiyesi
Yazar: Ali Artun
Çeviri:
Yayın: İletişim Yayınevi
Yazar: Mehmet Yılmaz
Çeviri:
Yayın: Ütopya Yayınevi
Etkinlik Haberleri
Çeşitli ülkelerden seçilmiş 130 sanatçının katılımıyla Chianciano Sanat
Isparta Valiliği ve Süleyman Demirel Üniversitesinin düzenlediği, 3. Üniversi
“Anne, ben barbar mıyım?” başlığıyla gerçekleştirilecek 13. İstanbul Bienali&r
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Sanat Çalıştayı sona erdi. Te

Dünyanın moda markalarını markafoni sayesinde %90′a varan indirimlerle alıp göğsünüzü gere gere giyiyorsunuz. Ne de olsa, akıllı ve stil sahibi olmak tam size göre! Şimdi ne kadar yaratıcı olduğunuzu kanıtlamanın zamanı geldi!  markafoni’den alışveriş yaparken hissettiğiniz tutkuyla yaratıcılığınızı birleştirin, markafoni’yi düşünün ve “markafoni sana ne çağrıştırıyor?” sorusunun cevabını verin. Tabii tasarladığınız tişörtlerle! Yaratıcılığı kısıtlamayı sevmiyoruz! markafoni’nin size ne çağrıştırdığını tasarımınıza yansıtırken tamamen serbestsiniz. markafoni logosunu kullanıp kullanmamak size kalmış. Ancak biz logomuzu seviyoruz, görmek hoşumuza gidebilir. Şayet kullanırsanız da, logomuzu doğru oran ve renklerde kullanılmasını istiyoruz. Ona da buradan ulaşabilirsiniz.

Tasarım göndermek için buraya tıklayın, gönderilen tasarımları görmek içinse buraya tıklayın.

Yarışma Kuralları

1. Tasarımcılar yaptıkları tişört tasarımlarını 7 Ekim – 28 Ekim 2011 tarihleri arasında tasarti.com’a yükleyeceklerdir. Tasarımlar tasarti.com sitesinde sergilenecek ve 7 Kasım 2011 saat 12:00′ye kadar tasarti.com’da oylanmaya devam edecektir. Kazanan tasarım 8 Kasım 2011 tarihinde açıklanacaktır.
2. Bu yarışma Markafoni’nin düzenlediği bir yarışmadır.
3. Tasarımcılar bu yarışma için hazırladıkları tasarımları başka hiçbir yerde kullanamazlar.
4. Tasarımlarınız Tasarti.com’un tasarım gönderme kurallarına uygun olmalıdır. Tasarımlarınız Tasarti.com’un tasarım onaylama sürecinden geçtikten sonra yayınlanacaktır. Onaylama sürecinde tasarımlarınız “özgün düşünce, anlatım biçimi, içerik kalitesi, görsel estetik, grafik uygulama kalitesi, üretilebilirlik, toplum ahlakına aykırı olmama, ceza ve telif yasalarına uygunluk” açısından değerlendirilmektedir. Unutmayın ki tasarımınızın temel öğesini oluşturan çizim, karakter, soyutlama, fotoğraf vb ise bu öğelerin telif hakları size ait olmalıdır.
5. Tasarımlar daha önce herhangi bir şekilde ödül almış olmamalıdırlar.
6. Tasarımcılar yarışmaya birden fazla tasarımla katılabilirler. Sınırlama yoktur.

Yarışma Ödülü

Tabii ki bu tişörtü kara kaşımıza kara gözümüze tasarlamayacaksınız. Hem kazananlara hem oylayanlara ödüller var! İlk 3’ü, en yüksek oyu olan %10 arasından markafoni belirleyecek. Birinciye 1.000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 500 TL hediye edeceğiz. Ayrıca, oylama yapan herkese markafoni’den 5 TL indirim kuponu vereceğiz. Ve tabii ki kazanan tasarımları, bu kez biz göğsümüzü gere gere giyip gezeceğiz. Tasarımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Henüz yorum yapılmamış.