english
Dünyanın En Rahat Yeri Fotoğraf Yarışması (2013)
Başlama-Bitiş Tarihi: 20.01.2013 - 10.04.2013
www.altinjuri.com

Son Yorumlar
Toprak
İlginç ve güzel bir sergi etkiliğine benziyor......
Öne Çıkan Yayınlar
Tarihin Derin Kazısı Olarak Sanat ve Duyarlılığın Kesişen Ufku
Yazar: Erkut Sezgin
Çeviri:
Yayın: Cem Yayınevi
Estetik - Modernizmin Tasfiyesi
Yazar: Ali Artun
Çeviri:
Yayın: İletişim Yayınevi
Yazar: Mehmet Yılmaz
Çeviri:
Yayın: Ütopya Yayınevi
Etkinlik Haberleri
Çeşitli ülkelerden seçilmiş 130 sanatçının katılımıyla Chianciano Sanat
Isparta Valiliği ve Süleyman Demirel Üniversitesinin düzenlediği, 3. Üniversi
“Anne, ben barbar mıyım?” başlığıyla gerçekleştirilecek 13. İstanbul Bienali&r
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Ulusal Sanat Çalıştayı sona erdi. Te

Dünya genelinde 51 ülkeye yatak ihracatı yapan BRN Yatakları, 'Dünyanın en rahat yeri' konulu fotoğraf yarışması düzenledi.

Dünya genelinde 51 ülkeye yatak ihracatı yapan BRN Yatakları, “Dünyanın en rahat yeri” konulufotoğraf yarışması düzenledi.BRN Yatak Genel Müdürü Berna İlter, Türkiye yatak ihracatında çok önemli bir yere sahip firmalarının fotoğraf sanatına destek vermek için Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu aracılığıyla yarışma başlattığını kaydetti.Özellikle gelişmiş ülkelerde büyük beğeni toplayan BRN yataklarının rahatlık, konforuyla “dünyanın en rahat yeri” olduğunu iddia ettiklerini anlatan İlter, şunları söyledi:

“Yarışmamızın ismini de bu slogandan yola çıkarak belirledik. Katılımcılar kendilerine göre dünyanın en rahat yerini anlattıkları fotoğraflarla yarışmaya katılabilir. Bu bir doğa parçası olabildiği gibi, bir teknoloji ürünü veya duygusal bir ortam olabilir. Sanatçı konuyu kendi bakışı konusunda istediği gibi işleyebilir. Birinciye 5 bin, ikinciye 3 bin, üçüncüye 2 bin TL, mansiyon ödülünü ise 750 TL olarak belirlediğimiz yarışmada ayrıca sergilemeye layık görülen eserlere 250’şer lira verilecek.” İlter, jüri başkanlığını ünlü fotoğraf sanatçısı Dr. Haluk Uygur’un yapacağı yarışmada, İzzet Keribar, İbrahim Zaman, Sabit Kalfagil, Hamit Yalçın, Ercan Halıcı ve Mustafa İlter’in yer alacağını, fotoğrafların 10 Nisan 2012 gününe kadar yarışmanın yayımlandığı web sayfası olan www.altinjuri.com adresine yüklenebileceğini bildirdi.

Henüz yorum yapılmamış.