english
Ankara İlindeki Kurslar (2)
Edirne Kırklareli Tekirdağ Çanakkale İSTANBUL Kocaeli Yalova Balıkesir BURSA Bilecik Sakarya İZMİR Manisa Kütahya Uşak Aydın Muğla Denizli Afyonkarahisar Burdur Isparta ANTALYA Mersin ADANA Hatay Osmaniye Kahramanmaraş Bolu Düzce Zonguldak Bartın Karabük Kastamonu Sinop Çorum Amasya Samsun Tokat Ordu Giresun Trabzon Gümüşhane Bayburt Rize Artvin Karaman Konya Aksaray Niğde Nevşehir Kayseri Sivas Yozgat Kırşehir Kırıkkale Çankırı ANKARA Eskişehir Hakkâri Van Ağrı Iğdır Kars Ardahan Erzurum Muş Bitlis Bingöl Elazığ Tunceli Erzincan Malatya Kilis Gaziantep Adıyaman Şanlıurfa Diyarbakır Mardin Batman Şırnak Siirt KKTC
Cermodern Çocuk Atölyesi
T 0312 310 00 00

www.cermodern.org
Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye, Ankara, Türkiye
    Hakkında
CerÇocuk'ta Çanak Çömlek Patlayacak... Minik sanatçılar çamuru yoğurup bize yeni şeyler söyleyecekler... Başvuru için bize ulaşabilirsiniz.
Mustafa Ayaz Vakfı Sanat Kursları
T +90 312 285 89 98

www.mustafaayazmuzesi.com
Ziyabey Cad. Nu:25 Balgat Ankara
    Hakkında
Mustafa Ayaz Sanat Kursu’ndaki atölyelerde, Güzel Sanatlar Fakültelerine hazırlık, yetişkin ve çocuklar için; resim, heykel ve seramik kursları verilmektedir. Mustafa Ayaz Sanat Kursu’nun amacı; hangi yaşta olursa olsun, sanata ilgi duyan ve bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilerle, bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktır. Daha fazla ayrıntı için iletişime geçin.