english
BLOG Bölümü
Bu bölümde plâstik sanatlar dışında Sinema, Tiyatro, Bale, Müzik, Edebiyat gibi diğer alanlarla ilgili bilgi, haber, etkinlik ve daha pek çok konuya erişe- bilirsiniz. Bu bölümü, tüm sanat alanlarıyla ilgili görüş ve yazılarınızı paylaşabileceğiniz bir yer olarak tasarladık. Sizlerle zenginleşecek dopdolu bir yer.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...
Tamsanat ekibi
Son Yorumlar
Toprak
Haaahhha, süper bi habermiş (:...
Bulanıkta El Beceriler Sergisi
Diğer
08.05.2013

İHA

Muş Bulanık Kaymakamlığı bünyesinde kadınların mesleki bilgi edinebilmeleri ve el becerilerini geliştirebilmeleri için açılan Aile Destek ve Eğitim Merkezi tarafından bir sergi düzenlendi.

Serginin açılışına Kaymakam Ferit Görükmez, Jandarma Yüzbaşı Eyüp Karakaya, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Duymuş, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Abdulhakim Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sarıdağ, Bulanık Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sadrettin Arslan ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı. Beraberindekilerle sergiyi gezen Kaymakam Görükmez, Aile Destek ve Eğitim Merkezi’nin sağlıklı düşünebilen, sorunlarla başa çıkabilen ve kendini gerçekleştirebilen bireyler kazandırmayı amaçladığını söyledi. Görükmez, “Merkezimiz bünyesinde annelerimiz ve genç kızlarımıza aile ve mesleki eğitimlerimizde ahşap boyama, dikiş nakış, el sanatları, çocuk gelişimi, psikolojik destek sağlanacak" şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.