english
BLOG Bölümü
Bu bölümde plâstik sanatlar dışında Sinema, Tiyatro, Bale, Müzik, Edebiyat gibi diğer alanlarla ilgili bilgi, haber, etkinlik ve daha pek çok konuya erişe- bilirsiniz. Bu bölümü, tüm sanat alanlarıyla ilgili görüş ve yazılarınızı paylaşabileceğiniz bir yer olarak tasarladık. Sizlerle zenginleşecek dopdolu bir yer.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...
Tamsanat ekibi
Son Yorumlar
Toprak
Haaahhha, süper bi habermiş (:...
Üsküdara Antikacılar Sokağı
Diğer
18.03.2013

Üsküdar yepyeni bir projeyle "Antikacılar Sokağı" na kavuşuyor.

IAC İstanbul Sanat Galerisi, Üsküdar Belediyesi 'nin katkılarıyla Bağlarbaşı'nda yeni bir pazar kuruyor. Uluslararası bir Antika Fuarına dönüşme hedefiyle yola çıkılan Antikacılar Sokağı, ilk etapta yerli Antikacılar ve Koleksiyonerlerin tezgahlarına ev sahipliği yapacak.

4 Mayıs Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi kurulacak olan "Antikacılar Sokağı"nda ,her türlü antika eşya, sanat eserleri, 2. el ürünler ve hatta ekolojik ürünler bulabilirsiniz.

Üsküdar Antikacılar sokağını Sarıyer ve Feriköy antika pazarları gibi örneklerinden ayıran özellikleri, öncelikle tamamiyle değerli Antika ve Sanat Eserleri ağırlıklı olması nedeniyle ciddi koleksiyonerlere, galerilere ve müzayede firmalarına hitab ediyor olması ve bunun yanı sıra lokasyonu itibariyle Anadolu yakasında kurulan ilk Antika Pazarı olmasıdır.

Henüz yorum yapılmamış.